Let it snow...

Já nevím, proč si lidi pořád na něco stěžují. Copak je to tak divný, když v prosinci sněží? Jasně, že není moc fajn, jaká je šílená zima, ale proboha, tohle přece k tomuto ročnímu období patří, ne?
Kdyby nesněžilo, lidi si budou stěžovat, že nebudou bílý Vánoce. Když budou dávat na Štědrý den obligátní S čerty nejsou žerty a Tři oříšky pro popelku, lidi se na to budou koukat, protože je to prostě nejlepší, ale určitě se najdou tací, kteří si budou stěžovat, že je to každej rok stejný. Když se těmhle vánočním stálicím televize vyhne, lidi budou držkovat taky. Tak se sakra, lidi, rozhodněte!
A když už jsme u tý zimy a mrazu, není to dobrá výmluva k tomu, abysme si večer místo uklízení a stresování s dárkama udělali dobrý horký kakalo a zababušili se do teplý deky? Hm? Přemýšlejte o tom.
Já jsem si ráno dělala kafe a jak jsem si tam nasypala cukr, udělalo se tam srdíčko a úplně mi to zlepšilo den. 
Ach ten sentiment <3
Teď se už hrozně klepu, až mi přijdou výsledky z testu ECR (Eko cestovního ruchu), který jsem psala minulej čtvrtek. Celý je to strašně zmatený. Na první pokus jsem šla 1.7., tudíž v době, kdy jsem si ještě naivně myslela, že budu dělat státnice v září. Ten test byl jeden velkej fail. Takže trošku zkažený prázdniny, protože to znamenalo další 2 měsíce učení a taky jsem to musela oznámit našim.
Další termín mě čekal v září, abych ještě stihla státnice. Ale má profesorka na eko je strašná baba, typická feministka ambiciózní, fuj! Takže mi to pořád odkládala s tím, že "si kdyžtak ty státnice střelim v lednu, no...". Na druhý termín jsem se tedy dostala až 10.11., což mi totálně posunulo moje plány o půl roku (nesnášim měnit plány, zvlášť když se to týká i jiných lidí než jen mě), měla jsem původně pracovat měsíc na zkoušku v Holandsku, celý listopad. To se samozřejmě nekonalo. 2. pokus jsem taky nedala. Zvláštní je, že mi to feministka opravila do druhýho dne, když jí to obvykle trvá týden.
Na třetí pokus jsem šla minulý čtvrtek. Vykašlala jsem se na to a napsala si tahák. Dostala jsem dobrou variantu testu, takže tam mám všechny odpovědi.
Ale doteď nevím, jak jsem dopadla. Myslím si, že jsem uspěla, ale baba mi to prostě nechce oznámit, protože se asi snaží nějakou chybu najít. (To je konspirační teorie, to jsem zdědila po tátoj.)
Tak snad. Uvidíme.

Strašně se mi stýská po mužovi. Přijede mi 13., 5 a půl týdne po tom, co jsme se viděli naposledy. Vztahy na dálku jsou těžký, ale my to zvládnem. Jen je těžký usínat sama. Těším se na první společný Vánoce, půlku v ČR, půlku v Holandsku <3

Ještě vám ukážu jednu vtipnou fotku ze včerejška:
Vypadá to jak pocukrovaná kobliha, že jo?
Mějte se a smějte se!

3 comments:

 1. :) Vánoce v Holandsku? Tak pak koukej poreferovat, fotky, co se tam ji, dela a tak. A jakou si tam mela mit praci? Pokud zkousku udelas jako ze uz asi jo, posune se ten zkusebni mesic nebo uz ti to uteklo?

  A jsem rada ze mas blog, tak.
  RadPat Allora

  ReplyDelete
 2. já mám jasno! sníh do patří na hory a ne do města. bastafidli!

  jinak ten cukr je krásnej!

  ReplyDelete
 3. Rad: vsechno bude, neboj :) co jsem slysela, tak holandsky Vanoce jsou spis o tom, ze se sejde rodina, zadny extra zvyky, coz mi extremne vyhovuje :)
  jinak zkusebka se posunula na pristi rok, vysli mi vstric a rekli, at se soustredim na statnice a pracovat tam budu az pak, oni pockaji ;)
  a je to nase partnerska firma, ktera sidli v Eindhovenu, kde bydli Linus (pritel). Nase firma zajistuje provoz a vse okolo elektronovych mikroskopu a ja jim delam preklady anglickych manualu. V NL budu delat pry logistiku a taky snad nejaky preklady :)

  Mady: ja vim, sdilim tenhle nazor..ale mne spis slo o to, ze lidi by si meli konecne vybrat, co chteji, protoze at tak ci tak, vzdycky si stezuji...

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...