Excited

Stav, který jsem popisovala v minulém příspěvku, se od té doby nezměnil, takže ťukám na dřevo (nebo spíš na zuby), aby to takhle zůstalo.
Mám boží plán na srpen. Repsektive abych to uvedla na pravou míru - měla jsem naplánovanou práci v sesterské společnosti firmy, ve které pracuju. Od července jsem tam měla na 100% nastoupit na částečný úvazek a měla bych to jako pracovní stáž. Vzhledem k tomu, že do toho vlezlo tohle, támhleto a je to prostě celý strašně složitý, mám práci stále jen tu jednu (externě) a v Eindhovenu to mám jistý tak na 90% a navíc s neurčitou dobou nástupu. Pokud mi to nevyjde, poohlídnu se holt po jiný práci.
Někdy za 14 dní musím na kontrolu k doktorce, mamka má svátek a já musím zařídit a oběhat pár věcí, takže jedu do ČR! Nemůžu se dočkat, až zase uvidím rodinu a přátele, dám si českej chleba a Viceroyky! :D
V ČR zůstanu cca týden a pak zase frčím do Holandska, kde oslavíme narozeniny Linuse a já se poohlídnu po nějaký vyšší formě vzdělání na příští rok.
A koncem srpna mě přijede navštívit táta, tak se těšim, až mu tady ukážu okolí (zná tady totiž jen kancelářský budovy a kongresová centra).
Dneska jsem z toho všeho byla tak natěšená, že jsem uklidila celý byt, udělala jsem pořádek na balkonech (nechápu, proč si L. vybral byt se 2 balkony, když se bojí výšek a nikdy tam neleze :D), odnesla všechny nepotřebný věci do sklepa a ještě jsem s láskou uvařila úžasnou večeři.
Poslední dobou jsem plná týhle pozitivní energie, že mě to až děsí. Už jsem tím nakazila i svoje okolí.

Ještě přidávám pár random fotek z posledních týdnů, které mi dělají radost, ani nevím, proč :)
Kocour Venda. Soused - majitel - se o něj nestará, tak ho máme my.
Fotka ještě z ČR, těsně před odjezdem do NL.
Úplně první pokus o domácí sushi. (někteří už viděli)
Dommel - úžasné štěně kamaráda Martijna.
Kýčovitý západ slunce (bez fotošopu)
S L. na procházce

8 comments:

 1. úplně nejvíc ti to přeju! fakt jako. :) A s tím pečivem tě chápu, mě v zahraničí taky vždycky nejvíc chybí naše pečivo!!! XDD avve

  ReplyDelete
 2. Vypadá to na nabitý program, hlavně, že máš tu pozitivní energii, to je nejdůležitější. Všechno s ní jde hned lépe. :)
  Proč všichni, kdo se vrací ze zahraničí, běží nejdříve do pekárny? :D

  ReplyDelete
 3. pečivo, no jo. :) jsem fakt rada, ze te ta energie neopousti, ono jde pak vsechno tak nejak lip. :) jen tak dal! a to stenatko je krasny. :)

  ReplyDelete
 4. to šteniatko!!!!!
  Páči sa mi takýto pozitívny blog:)

  ReplyDelete
 5. nakaž mě pozitivní náladou! :))

  ReplyDelete
 6. Taky miluju pozitivní blogy - uskuhraných postů je spousta ;)

  ReplyDelete
 7. avve, Jane, Puffin: děkuju mockrát :)

  Partyandilek: zkus si někdy pobýt delší dobu v zahraničí a poznáš :D já třeba pečivo skoro nejím, ale jakmile jsem v cizině, mohla bych se utlouct kvůli českýmu chlebu :D

  Mary: to je jak malý Nerko, že? já jsem práve přemýšlela, že až Dommel vyroste, bude z něho taky takový menší telátko :D

  Katie: pokusím se ;)

  ReplyDelete
 8. já jsem chlebofil a zatím mi nechybí - jsem na francouzských bagetách, bagelech a muffinech docela spokojená :) zatím :))

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...