Vánoční nálada

Včera byl strašně super den. Ráno mě probudil zvonek - zásilka z ASOSu. Datum doručení měl být "on or before Dec 23rd" a většinou mi to tak chodí, takže jsem byla překvapená, jak mi balíček přišel rychle. Fakt jsem teda koukala, protože takhle úžasně zabalený věci jsem od nich ještě nedostala. Boty přišly v krásný černý krabici s logem, pásek a šperky v malých dárkových krabičkách. Vánoce, no. Ale udělalo mi to velkou radost. Boty mi padly božsky a vypadaly skvěle, tak jsem si je vzala na celodenní pobíhání po Eindhovenu, což byla teda sázka do loterie. Ale musím říct, že po cca 8 hodinách na nohou nemám jedinej puchýř, nohy mě nebolí a bylo mi teplo. A to mají, prosím, 8cm podpatek (dobře, uznávám, že moje nohy jsou zvyklé na 13cm a výš).

Celý den jsme sháněli poslední dárky, konečně jsem sehnala pidi stromeček vánoční, nějaký dekorace, holandské dobroty pro mé rodiče posedlé stroopwafels a lékořicí a taky ingredience na pečení cupcakes, který plánuju udělat místo cukroví, který nejím.
Všechno jsem to včera i zabalila a málem jsem u toho umřela. Hlavně teda fakt nevím, jak to dovezu do ČR, protože do kufru se to asi nevejde a pokud jo, tak se to asi pěkně roztříská po cestě. Uvidíme.

Strašně se těším na Vánoce, Silvestra, všechny oslavy (no, spíš rodinné sešlosti) a SNAD žádné starosti.
Vánoce se tady slaví až 25., takže jsem si na 24. prosadila, že aspoň udělám k večeři bramborový salát a řízek a že se najíme výjimečně u stolu a ne u televize XDDD
25. pak jedeme k L. mamce, kde si předáme dárky a dáme si vánoční večeři - fondue. Achjo, to zas bude trapas, až mi do kotlíku spadne kus masa, já to budu lovit a připálí se mi to ke dnu - to už je asi taková tradice, že mi všechno padá, něco rozliju nebo tak.
U Linusovy mamky budeme až do 27., na což se teda netěším, protože buď dostanu nějakej zánět ledvin, jak je v celým baráku asi 10°C, budu se nudit, protože nejsem zvyklá  koukat se celý den na televizi anebo umřu hlady a zároveň mi praskne žaludek, protože se tam jí jedno velký, děsně mastný jídlo denně a je to večeře + se to prolejvá 578790 litry kafe. Někdo si možná vzpomíná na post na blogu, který jsem psala minulý rok. Ale uvidíme, třeba se všechno vyvine úplně jinak a já budu příjemně překvapená.
28. jedeme s Linusem, bráchou a jeho přítelkyní k jejich tátovi. Co mě čeká - netuším. Ale vzhledem k tomu, že ho vídám 4x za rok, aspoň si budeme mít co říct.
29. budu prát asi tak 4 várky prádla, uklízet a balit věci, protože 30. odlítáme s Linusem do ČR.

Ještě se před Vánoci snad ozvu, zatím si užívejte, moc neuklízejte, nestresujte se vařením, pečením ani dárky a prostě relaxujte ;)

Tady jsou nějaký fotky z minulých pár dní. Je to všechno focený na mobil nebo webkameru, takže kvalita hrozná, ale ať máte aspoň představu, jak se mám a co dělám :D
Ustřihla jsem si polovinu vlasů a jsem za to strašně ráda.
Byl u nás na návštěvě Dommel - to je to štěně, co se narodilo v červnu - teď je z něj takový tele! :D
Vánoční výzdoba v centru Eindhovenu
Strom před vchodem do nákupní galerie
Nevypadá to jako moc, ale byly toho dvě velký tašky!

3 comments:

  1. Tak Ti kromě všeho možného nejlepšího hlavně přeju, ať nedostaneš zánět ledvin, ale ať tam dostaneš několikrát za den najíst :)) užij si to!!!

    ReplyDelete
  2. týbrďo, to máš zajímavé plány! :)
    snad to všechno bude OK, nesmíš to vše vidět tak černě! mamka přitopí snad :D

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...