Den nečekaných událostí

Mám tady další update pro všechny stalkery :D

Dneska jsem Skypovala s mámou a bráchou a oni mě přemlouvali, ať zítra jedu domů s tátou, který se vrací z Holandska do ČR. Vzhledem k tomu, že teď fakt nemám peníze na letenky, řekla jsem, že je to passé. Pak jsem se domlouvala s tátou na dnešní večeři a on se mě zeptal, jestli bych s ním nechtěla jet zpátky, aspoň na pár dní. Bylo to úplně nezávisle na mamce, takže jsem mu řekla to samý a on mi teda nabídl, že mi koupí letenku, ať se taky chvilku ohřeju doma. Takže já jedu zítra do Prahy, úplně neočekávaně!!!
Snad se tentokrát s někým konečně sejdu! Ale zjistila jsem, že se ZASE minu s mýma Brňákama, kteří přijedou do Prahy v ten den, co já zase odlítám do Holandska. Achjo :(

Takže jsme byli na večeři, bavili jsme se o všem možným a pak jsem jen tak ze srandy nadhodila, jestli náhodou táta nepojede v týdnu do Brna. A on řekl, že ve středu má náhodou v Brně meeting na cca 4 hodiny, takže pojedu s ním a snad konečně dáme sraz! (teď jsem to oznámila na Plurku a ještě žádná odpověď, tak to bude překvapení XDDDD)
Takže jsem byla celá happy a zároveň docela nervózní, protože mám jen pár hodin na to se sbalit a umýt si vlasy a nalakovat nehty a tak (a místo toho teď tady píšu blog, že jo XD)

No ale teď ta wtf situace - přišli jsme s L. dom, já jsem zkontrolovala schránku a bylo tam zas milion dopisů. Všechno jsem to dala Linusovi s tím, že to jsou zas různý vyúčtování a tak. Ale ČTYŘI dopisy byly pro mě!!! Cože? Celá jsem se rozklepala, protože to byly oficiální dopisy od starosty města a já jsem žádný obdržet neměla, protože jak jsem v minulým postu psala, nikdo mě tady prý nezaregistruje pokud nemám mezinárodní rodný list (to říkala ta baba v pondělí, podle tý minulý se to dalo dodat zpětně, ale whatever).
Rychle jsem roztrhala všechny obálky, vypadly na mě papíry, kde se na mě smál nápis "WELKOM IN EINDHOVEN", informace o tom, že mi přijde nějaký welcome balíček, pak jsem dostala oficiální kartu občana Eindhovenu a TO ČÍSLO, DÍKY KTERÝMU SI MŮŽU OFICIÁLNĚ HLEDAT PRÁCI!!!!!!!!

Takže chci poděkovat všem, co mi celý ty měsíce drželi palce a trpěli moje věčný stížnosti! Fakt děkuju! Nejvíc! <3

12 comments:

 1. Moc Ti to přeju, Adélko:-)

  ReplyDelete
 2. "WELKOM IN EINDHOVEN", informace o tom, že mi přijde nějaký welcome balíček, pak jsem dostala oficiální kartu občana Eindhovenu a TO ČÍSLO, DÍKY KTERÝMU SI MŮŽU OFICIÁLNĚ HLEDAT PRÁCI" ♥♥♥ ty vole boží!:))

  mám radost!!! te´dka ještě se to spojí s minulým příspěvkem....... (evilsmirk) !!! :))))

  ReplyDelete
 3. jupí jupí jupí, najednou jak se to s prací všechno v dobrý otáčí! :)

  ReplyDelete
 4. juchůůů!!! to je super zpráva konečně!!! myslím, že se to všechno v dobré obrací! přeju ti to, Adélko! :)

  ReplyDelete
 5. Tolik dobrých zpráv najednou, úplně čučím. :0 Mám radost, že debilní a protivná baba na úřadě neměla pravdu - je fajne, že aspoň občas platí haters gonna die!

  avve

  ReplyDelete
 6. Není možný, ty máš číslo!!! Paráda!!! :D :D :D

  ReplyDelete
 7. no nekecej, to je bomba:D super Adelko, sikovna jsi a ted uz vsechno pujde jak po masle:D

  ReplyDelete
 8. Skvělé, mám za tebe radost!!

  ReplyDelete
 9. To je parádní !! Konečně viď? :)) hurááá

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...