Update Březen + Duben

Ani nechápu, jak moc to tady zanedbávám. Je mi to líto.
Na druhou stranu mě totálně pohltil(o) YouTube (jakej to má rod?). Evidentně.

V březnu mě navštívili rodiče. Bylo to strašně super. Plánovali jsme výlety, procházky a tak, ale nakonec zůstalo bohužel jen u plánování, protože počasí nebylo zrovna na naší straně. Nakonec jsme to přežili stylem "z kavárny do kavárny". I tak to byl super prodlouženej víkend.

S Linusem jsme měli 3 roky výročí, který jsme strávili tak, že jsme se celej den váleli a bylo nám nejlíp.

Naplánovali jsme si dovolenou na Maltě. 1. června letíme na 10 dní a nemůžeme se dočkat. Zabookovat hotel byl ale porod. Měla jsem na české kartě (která je embosovaná, takže s ní platím přes internet) limit asi 5000kč, což rozhodně na hotel a letenky nestačilo, takže mi jí banka zablokovala, protože si myslela, že se jedná o krádež. V tu chvíli mi visela na netu objedávka a já jsem jí nemohla stornovat ani nic podobnýho. Telefonát až někam do Indie to ale vyřešil. ("Yes, madam, I am here to help you, madam. Please hold, madam.")

Po 7 letech mám zase novej piercing. Cítím se jak puberťák a mám chuť nabarvit si vlasy na růžovo.

Stále si myslím, že mám tu nejlepší práci ever, ale zároveň mě to tam neskutečně sere. Což ale není prací, ale lidmi. Bože, jak já nesnášim lidi. Zvlášť ty, co se snaží něco si dokázat a znepříjemňují ostatním život. A taky ty, co smrdí. Hlavně ty.

Od ledna mě trénují na novou pozici a snaží se mě ojebat (díky všem na Plurku, co se mi snažili poradit, čim tohle slovo nahradit, nakonec jsem usoudila, že slovo "ojebat" se hodí nejvíc :D) s podmínkama ohledně mýho přesunu na nový místo. Nejdřív jsem měla být fulltime CS (customer service) během 2 měsíců. To vychází na březen. V březnu jsem měla povoleno být v kanclu 2 půldny v týdnu. To všechno proto, že za mě ještě nezačali hledat náhradu. Takže jsme si sedli s šéfem, dohodli se na podmínkách a zatím to běží podle plánu. V květnu mi přidají další den v kanceláři a do července už budu fulltime v CS.

VSUVKA: nerada vysvětluju, co CS obnáší. V překladu je to zákaznický servis, což mi až nepříjemně připomíná inzeráty na pozice v callcentrech. Moje nová pozice zahrnuje komunikaci s designérama, práci v 3D programu, 3D modelování, práci v interním systému a samozřejmě i kontakt se zákazníky jako takový.

Kluci v post-produkci, kde pracuju, si mě dobírají, že je opouštím, mně je to líto a oni ještě přidávají tím, že teď budu hezky sedět celej den na zadku v teplým kanclu a povídat si s lidma po emailu. A ještě dostanu přidáno. Jejich reakce, když jim řeknu, ať se zkusí taky přihlásit na vyšší pozici, je však "meh, too much effort." Škoda, že mi to dávají sežrat, no.

V květnu jsem si vzala týden volna a jedu do ČR za rodinou a snad i za kamarády. Tradiční oslava na Moravě, kde asi 13 lidí z rodiny slaví narozeniny během jednoho týdne, se blíží.

Letecká společnost Wizzair zrušila přímé lety z Eindhovenu do Prahy. Teď to lítá do Brna. Brno prostě. 200 kiláků od domova. Hnus. Navíc to lítá tak blbě - v pondělí a v pátek odpoledne.
Nebo můžu EasyJetem z Amsterdamu. V květnu vyzkouším obě možnosti a pak se uvidí. Pořád lepší než se táhnout 13 hodin autobusem.

Spálil se mi nějakej drátek v mým telefonu, který mi nešel nabít bez toho, abych ho celej omotala izolepou. Tak jsem se jednoho krásného nedělního odpoledne rozhodla, že si koupím iPhone. Zatím jsem víc než spokojená, ale moje konto ne. Na účtu mám 37 euro do konce měsíce. Krabička cigaret stojí 6.80 euro. Matika mi nikdy moc nešla, ale něco mi říká, že nemám šanci :D

 Nudí mě moje dlouhý vlasy. Mám jeden stejnej sestřih už pěknou řádku let a konečně jsem si uvědomila, že prostě nikdy krásný, dlouhý, lesklý a přirozeně vlnitý vlasy mít nebudu. Nemám čas starat se o vlasy tak, jak si zaslouží. Pořád nosím culíky nebo rozpuštěný vlasy. V tom druhým případě se mi po 2 hodinách udělají nechutný dredy vzadu na hlavě. Strašně dlouho to schne a nebaví mě se fénovat. Když to navlnim, tak to během pár hodin spadne, jak jsou vlasy dlouhý a těžký.
Na světě je jen pár lidí, kterým věřím - věřím mojí rodině, nejbližším přátelům, mé gynekoložce a kadeřnici. Té poslední se brzo svěřím do rukou a hřívu shodím. Jarní úklid.

Vysadila jsem prášky a ještě pořád nejsem těhotná. WIN! :D

Konec hlášení.

7 comments:

 1. tak nakonec tetička dorazila? gratuluju! XD

  ReplyDelete
 2. vůbec jsem nemohla vnímat ten začátek, protože jsem furt čekala, kdy přijde TO slovo :D no s tou prací teda držim palce, aby ti to už konečně vyšlo! žádný ojebávání jako (btw, můj oblíbenej slovenskej výraz pro tohle je "odžubať", případně "odžubkať" :D). a na nový účes jsem zvědavá, sama už to zase 3 měsíce nechávam vyhnívat, snad už v květnu konečně půjdu :)

  ReplyDelete
 3. super článek, jen jsem musel být asi 15 cm od monitoru abych to přečetla :-D chce to trochu větší písmo prosím ;-)
  Niki

  ReplyDelete
 4. win! :DDDDDDDD

  těším se na tebe*

  ReplyDelete
 5. Stále si myslím, že mám tu nejlepší práci ever, ale zároveň mě to tam neskutečně sere. :D jono :D

  neříkej, že chceš splodit lidský život :D

  ReplyDelete
 6. Jsem si ráda přečetla zase něco ze života, častěji, prosím! Jsem zvědavá na vlasovou proměnu, taky mě moje vlasy celkem nudí, ale zase si říkám, kdy mít dlouhý, než teď. Uvidíme se? ^^

  ReplyDelete
 7. Tak to je to období, kdy je dobré začít přestat kouřit :D pro mě byla ta finanční stránka hodně motivující
  Vysazuju prášky za pár týdnů a tak nějak doufám, že budu si psát win každej měsíc do deníčku :D

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...